GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 7674578
nr 767 4578
Ingrid Atterberg
(1920-2008), Sverige
Vaser, 2-del, Ingrid Atterberg (1920-2008), 50-tal, höjd: 13-32
Kondition: skador
Ingrid Atterberg, svensk keramiker född 1920, död 2008.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 juli 2012
kl 19:38:08
150 kr
150 kr
Ingrid Atterberg
Läs mer om Ingrid Atterberg